M. M. Hodžu 3, Liptovský Mikuláš
0950 799 577
info@inatee.sk

Cenník

Green Peel® CLASSIC

GREEN PEEL® Classic Za 5. dní nová pokožka. Niekoľko desaťročí trvajúce úspechy originálneho bylinkového peelingového ošetrenia GREEN PEEL® hovoria za seba. Green Peel Classic ponúka riešenie pre rôzne problémy pokožky tváre a tela.
120€

Trvanie: 90 minút

Green Peel® FRESH UP

GREEN PEEL® Fresh Up vitalizuje bunky a dodáva pokožke silu. To je dôvod prečo toto ošetrenie je ideálnym riešením pre unavenú pokožku a je to výborná, účinná metóda na prevenciu proti predčasnému starnutiu, strate elasticity pleti – aj vtedy ak ešte tieto znaky nie sú prítomné.
35€

Trvanie: 90 minút

GREEN PEEL® Energy

GREEN PEEL® Energy dodáva pokožke prirodzenú energiu , ktorá je potrebná k obnove buniek.
45€

Trvanie: 90 minút

GUA SHA masáž

Gua sha je špeciálna terapeutická masáž, ktorá je súčasťou tradičnej čínskej medicíny už tisícky rokov. Gua sha sa vykonáva špeciálnymi jadeidovými kameňmi.
25€

Trvanie: 90 minút

Kozmetický laser Sparidonn

Zoznam aplikácií ošetrení laserom SPARIDONN v kozmetickom salóne: AKNÉ VRÁSKY PORUCHY PIGMENTU Kuperóza – popraskané žilky, opar, lišaj, jazvy, regenerácia nechtov, regenerácia vlasov, alergická dermatitída, biostimulácia pleti, regenerácia podkožia, začínajúce strie a iné.
0,50€/min

Diamantová mikrodermabrázia - TVÁR

Je neinvázna metóda odstránenia odumretých buniek pokožky pomocou medikálnych hlavíc a vákuového podtlaku, ktorý pomáha zbaviť pokožku nadbytočného mazu a uvoľniť komedóny. Vďaka odstáneniu nečistôt sú póry uvoľnené a pleť pôsobí zdravšie.
20€

Diamantová mikrodermabrázia - TVÁR + KRK

Ošetrenie tváre a krku.
25€

Diamantová mikrodermabrázia - TVÁR + KRK + DEKOLT

Ošetrenie tváre, krku a dekoltu.
35€

Zimné ceramidové ošetrenie zrelej, suchej pleti

Množsto ceramidov obsiahnutých v pokožke klesá vekom, pretože pokožka ľudí nad 40. rokov ich už neprodukuje. Každodenným užívaním kozmetických prípravkov s ceramidmi sa zvyšuje pevnosť pleti tváre, krku a dekoltu a zabraňuje predčasným prejavom starnutia i tvorbe vrások. Komplex ceramidov suchú a náročnú pleť dlhodobo hydratuje a regeneruje a preto sú vhodné do zimného obdobia.
38€

Trvanie: 90 minút

Kúra pre obnovu a vypnutie pleti pomocou rastlinných kmeňových buniek

Kozmetické ošetrenie na báze rastlinných kmeňových buniek na obnovu, pevnosť a pružnosť pleti. Vzhľadom k bohatému základu, ktorý tvorí Babasu olej a bio marhuľový olej, poskytujú pleti potrebnú výživu a prirodzenú ochranu.
28€

Trvanie: 90 minút

Regeneračná retinolová kúra

Je vynikajúca práve na jesenné a zimné obdobie. Retinol je jedna z foriem vitamínu A.
28€

Trvanie: 90 minút

Antiaging ošetrenie s kyselinou hyaluronovou a kolagénom

Príjemné ošetrenie, ktoré výborne hydratuje a omladzuje pokožku.
38€

Trvanie: 90 minút

Ošetrenie pleti s akné

Ide o zápalové ochorenie mazových žliaz a vlasových folikulov, ktoré sa prejavujú v lokalitách s najväčším počtom mazových žliaz, teda na tvári a na hornej časti hrudníka.
30€

Ošetrenie na hydratáciu pleti

Týmto ošetrením sa povzbudzuje hydratácia, viazanie kolagénu a posilňuje obranyschopnosť pokožky. Výsledkom je hebká a žiarivá pleť bez nepríjemného pnutia.
28€

Hĺbkové čistenie pleti

Získajte zdravú, čistú a hydratovanú pokožku, ktorá sa cíti dobre a zdravo.
30€

Vitamínové ošetrenie

Doprajte pleti tú správnu porciu, predovšetkým antioxidačné vitamíny A, B, C, E sú dôležité pre regeneračné procesy v koži a majú priamy rejuvenačný účinok.
28€

Tvár + krk + dekolt