M. M. Hodžu 3, Liptovský Mikuláš
0950 799 577
info@inatee.sk

Green Peel

GREEN PEEL®

NATURAL

Sila krásy z prírody!

Za pomoci matky prírody, proces starnutia pokožky sa môže neuveriteľne spomaliť. Vďaka ozajstným bylinkám sa pokožka tváre osvieži a obnoví, odštartuje sa proces jej regenerácie, to všetko na prírodnej báze. 
 

Doprajte si dotyk vzácnej sily prírody s jedinečným bylinkovým peelingom GREEN PEEL®.

Originálna metóda vyvinutá dr. med. Christinne Shrammek. Je medicínsky inšpirovaná a jej účinky sú dermatologicky dokázané.

GREEN PEEL® obsahuje zmes vybraných byliniek bez obsahu chemikálií, ktoré vyvíjajú svoje účinky vo vnútri pokožky. Je to exkluzívne ošetrenie už vyše 60. rokov po celom svete. Čistá bylinková zmes spôsobí prekrvenie a plošné oddelenie horných vrstiev pokožky. Zvýšené prekrvenie vedie k aktivácii látkovej výmeny a zlupovaniu kože. Odstánením vrchných vrstiev pokožky je stimulovaná k vytváraniu nových buniek a kolagénových vlákien. Dochádza k regenerácii pokožky.

GREEN PEEL® ošetrenie má 3 formy:

GREEN PEEL® Classic

Za 5. dní nová pokožka. Niekoľko desaťročí trvajúce úspechy originálneho bylinkového peelingového ošetrenia GREEN PEEL® hovoria za seba. Green Peel Classic ponúka riešenie pre rôzne problémy pokožky tváre a tela. Po ošetrení ostáva pokožka silne prekrvená s pocitom pálenia. Začervenanie a pocit pálenia sa postupne vytráca. Na 3-4 deň sa pokožka začína šúpať. Na 5. deň nasleduje ošetrenie po pílingu. Špeciálnymi prípravkami a masážou sa odstránia zvyšky starej pokožky. Toto ošetrenie je veľmi exkluzívne, obsahuje vysoko hodnotné a účinné látky. 

Patria sem:

  • Pokožka s rozšírenými pórmi, seborrhoická pleť
  • Nečistá pleť, tukové cysty
  • Jazvy
  • Pokožka so sklonom k predčasnej tvorbe vrások a s ochabnutím kontúr tváre
  • Slnkom poškodená pleť
  • Prevencia anti age
  • Niektoré formy hyperpigmentácie
  • Strie
  • Ochabnutá pokožka tela ( brucho, horné končatiny, stehná)
GREEN PEEL® Classic

GREEN PEEL® Energy

Toto ošetrenie s prírodnými bylinkami badateľne dodáva pokožke energiu. Stimuluje krvný obeh a metabolizmus, čo vedie k prirodzenému zlepšeniu štruktúry pokožky bez peelingového účinky.

GREEN PEEL® Energy dodáva pokožke prirodzenú energiu , ktorá je potrebná k obnove buniek.

Zlepšuje celkový vzhľad pleti , omladzuje, pomáha pri nečistej pokožke, jazvách, a poruchách pigmentácie. Ošetrenie viditeľne zlepšuje stav pokožky a harmonizuje jej povrch.

Green Peel Energy sa aplikuje vo forme kúry ako intenzívne salónne ošetrenie s možnosťou opakovanie niekoľkokrát počas roka.

GREEN PEEL® Energy

GREEN PEEL® Fresh Up

Pri tejto metóde nie je peelingový účinok. Miesto toho pokožka je stimulovaná a posilnená prírodnými bylinkami. Stimuluje sa krvný obeh, póry sa otvoria a pokožka je teraz schopná optimálne prijať ingrediencie z následne použitých ošetrujúcich prípravkov. Pleť sa rozjasní a rozžiari.

GREEN PEEL® Fresh Up vitalizuje bunky a dodáva pokožke silu. To je dôvod prečo toto ošetrenie je ideálnym riešením pre unavenú pokožku a je to výborná, účinná metóda na prevenciu proti predčasnému starnutiu, strate elasticity pleti – aj vtedy ak ešte tieto znaky nie sú prítomné.

GREEN PEEL® Fresh Up